Компанія "ЕТА"

один з найбільших постачальників обладнання та рішень на базі продукції Schneider Electric

Кваліфікований підбір

Ми постійно вчимось і вдосконалюємось, щоб пропонувати Вам коректні рішення задач та бути в тренді новинок світу електротехнічного обладнання

Миттєва реакція

Ми розуміємо, що якщо Ви не отримаєте відповідь на запит миттєво – наші шанси на співпрацю зменшуюються

Наявність на складі

Завдяки найбільшому складу продукції для автоматизації та КВПіА в західній Україні – ми забезпечимо Ваші потреби на 100%.

Оперативна доставка

Ми економимо Ваш час! Наша логістика налаштована так, щоб Ви отримали замовлення якнайшвидше. Ми доставимо товар так, як Вам потрібно і куди потрібно!

Про компанію

ТОВ “ЕТА” заснована в 2008 році спеціалістами та викладачами кафедри “Електропривод та автоматизація промислових установок” Національного Університету “Львівська політехніка”.

Здобуті знання та підтримка “вищої наукової школи” дозволяє нам вирішувати більш складні задачі електропроводу, керуючись в першу чергу науковим підґрунтям. А нашим Замовникам бути впевненими у реалізованих нами рішеннях та проектах.

На базі “Львівської політехніки” компанія Schneider Electric створила навчальний клас з метою ознайомлення молодих спеціалістів студентів та Замовників із сучасним обладнання для автоматизації.

Керівник навчального класу Місюренко Валерій Олексійович.

Компанія “ЕТА” протягом останніх років безкоштовно оновлює елементну базу та розширює асортимент в навчальному класі, що дозволяє нам отримати більше молодих спеціалістів вже знайомих із нашою технікою, розвивати ринок автоматизації та проводити навчання персоналу Замовників на робочих стендах.

Напрямки діяльності

Перетворювачі частоти

Великий парк інстальованих перетворювачів частоти від 0,18 до 800 кВт дозволяє нам стверджувати, що, в першу чергу, ми спеціалісти в електроприводі.
Одним із основних напрямків діяльності компанії є поставка, встановлення та пуско-налагодження перетворювачів частоти будь якої потужності.

Дистрибуція електрообладнання

Компанія “ЕТА” назавжди закріпила за собою статус потужного та надійного постачальника електрообладнання на промислові підприємства України.
Постійний склад продукції, кваліфікований підбір, оперативна доставка, гнучка цінова політика – основні переваги, за які нас цінують наші Замовники.

Щитова мануфактура

Наша компанія практикує розробку електричних схем та збирання електричних щитів автоматики, з потужними перетворювачами частоти та електророзподілу під власні проекти або за замовленням клієнтів!

Наші партнери – 100% європейські бренди

Об’єми реалізації обладнання

  • Schneider Electric
  • WIKA
  • VEGA
  • LAPP
  • Phoenix Contact

Об’єми реалізації по проектах

Перетворювачі частоти великої потужності >90кВт71%
Перетворювачі частоти малої потужності <75кВт95%
Рішення по автоматизації75%
Сервісні поставки ЗІП29%
Щитова мануфактура80%